חדשות ועדכונים
הודעות מכמורת 19.07.18
פרויקט פיתוח מכמורת יוצא לדרך!
העבודות תחלנה בתאריך 29.7.2018 ברחוב כוכב הים.
במהלך הפרויקט, יטופלו הרחובות באופן סדרתי, אחד אחרי השני. 
התושבים יקבלו התרעה של שבועיים מראש, לפני תחילת העבודה ברחוב שלהם. משך העבודה ברחוב תלוי במספר גורמים, והתושבים של כל רחוב יקבלו הערכת זמן לעבודה ברחוב שלהם.

במהלך העבודה ברחוב מסוים, לא תתאפשר ברחוב חניית כלי רכב בכל שעות היום והלילה.
כמו כן, לא תתאפשרנה כניסות לחניות בתוך המגרשים בצד הרחוב בו מבוצעות העבודות.
הכניסה לרחוב תהיה רגלית בלבד.

יחד עם זאת, יתאפשר מעבר רכבי ברחוב בזמן העבודות.
תושבי הרחוב יוכלו להגיע עם רכבם ולעצור לפרוק לזמן קצר ליד ביתם כדי להוריד קניות וכהנה.

אנו מודעים לאי הנוחות שתיווצר לדיירי הרחוב המטופל, והקבלן המבצע יעשה כל שביכולתו להקל על התושבים להגיע לבתיהם, ולהמשיך את שגרת חייהם ככל הניתן.

במידה ויש לתושבים בעיות מיוחדות, אירועים בתקופת העבודה המתוכננת או שאלות והבהרות בנושא, ניתן לפנות למזכירות.
פרוייקט פיתוח מכמורת
הרצאה לותיקים צעירים - בריאות ושמחת חיים  
דר' דינה אייזן

יום חמישי I 19.7 בשעה 20:00 I אולם בית העם
עכשיו זה גם מדעי: מתח, לחץ ודאגה הם גורמי סיכון משמעותיים למחלות. והתרופה להם לא ניתנת בכדור, שיקוי או זריקה. הריפוי עובר דרך חשיבה אופטימיות, שמחה, נדיבות ואהבה. אלו הן התרופות האמיתיות על פי מרשם הרופא הפנימי שבנו. 
 
בהרצאה חוויתית, מלאת הומור, נקבל כלים פשוטים אך רבי עוצמה העשויים לחולל מהפך בחיינו. נלמד על כוחו של החיוך, החיבוק והכרת התודה, על ההתנדבות והתרומה לאחר ונגלה את הסוד הגדול לבריאות, לשמחה ולמזל... 
והכי חשוב: לא ניתן אפילו ליום אחד לעבור מבלי לצחוק! 
 
דר' דינה אייזן: 
מומחית ברפואת משפחה ומרצה בנושאי בריאות ושמחה 
מחברת הספר "מסע אל ממלכות פנימיות" ו"הגוף האופטימי" 
מנחה קורסים לחשיבה אופטימית.
מערכת קריאת מוני המים

לשירותכם קיים שירות התרעות לנזילות במערכת המים הביתית. ניתן להירשם אליו ללא עלות דרך המזכירות.  שירות זה אינו מחליף את אחריות התושב למערכת המים של עצמו, כלומר, בין אם הוא רשום או אינו רשום למערכת ההתרעות, האחריות לאיתור וטיפול בנזילות היא של התושב בלבד.     לנוחיותכם ניתן להוריד את האפליקציה :Read Your Meter לנייד בחנות האפליקציות  
   
   
הודעות מהמזכירות
כריתה והעתקה של עצים

על פי חוק פקודת היערות יש צורך בקבלת היתר לכריתה או העתקה של עצים, גם כאשר העץ מצוי בחצר בית פרטי. את ההיתר ניתן לקבל דרך המועצה. פרטים נוספים במזכירות.
לחץ לקישור לטופס קק"ל
   
   

​פרוייקט שיקום שביל התות, האלון והחרוב במכמורת הסתיים לפני מספר חודשים. במסגרת הפרוייקט נסללו מחדש השבילים ברוחב של 1.8 מטר, הוקמה תשתית תאורה, וטופחה רצועת גינון תוך שמירה על עצים קיימים, ונשתלו עצים נותני צל. כמו כן עוצבו שלוש פינות ישיבה ייחודיות ע"י האומנית בלהה אהרוני. 
   
   
כלבים משוחררים

אנו מבקשים מבעלי הכלבים להימנע משחרור כלביהם. הכלבים מסתובבים בכפר ללא השגחה, בעיקר בשעות הערב, תוקפים ומפחידים עוברים ושבים, והופכים פחים במהלך הלילה. לאור התגברות התופעה פקח המועצה מגיע לישוב בכל שעות היממה. כלבים אשר יתפסו מסתובבים ללא ליווי בשטח הכפר יאספו למכלאות ושחרורם יהיה כרוך בתשלום. למען נקיון הישוב בעלי הכלבים מתבקשים לאסוף את צואת הכבלים ולהשליכה לפח קרוב 
   
   
פינוי פחים

בחודשי הקיץ מפונים פחי האשפה לפי: 
פח ירוק ביום ב' פח חום בימים ב' ו- ד' 
ופח כתום ביום ה'
אנו מבקשים שלאחר פינוי האשפה, יוחזרו הפחים למקום צדדי שבו לא יפריעו למעבר, ולא יהיו על המדרכות. ניתן להחליף פחים חומים שבורים ללא עלות. למען ההחלפה יש ליצור קשר עם מוקד 107.
 
   
מכולה לפינוי פסולת גושית

​בכל תחילת חודש מוצבת מכולה לפינוי גרוטאות בפינת המחזור. המכולה מיועדת לפינוי כמות סבירה של גרוטאות לכלל התושבים. המפנים בית או כל פסולת בכמות גדולה מתבקשים לעשות זאת במכולה פרטית ועל חשבונם. פינת המיחזור מצולמת ואדם אשר יפֵנה למכולה כמות לא סבירה יחויב בגין הפינוי. המכולה מוצבת עד שהיא מתמלאת. התושבים מתבקשים לא לפנות למכולה פסולת בניין, ולא להציב גרוטאות במקום לאחר פינויה.
   
   
מיחזור
 
אנו שבים ומבקשים מהתושבים להקפיד על הניקיון בפינת המיחזור. אם אין מקום במיכלים היעודים נא לא להשאיר שקיות על הרצפה. נא להקפיד על הפרדה לפי ההנחיות. כמה דגשים: 1. אריזות מורכבות (פלסטיק משולב עם נייר, אריזות קרטון של משקאות וכד') יש להשליך לפח הרגיל (הירוק) ולא לפינת המיחזור. 2. גרוטאות יש להשליך אך ורק למכולת הגרוטאות המוצבת בתחילת כל חודש. בהעדר מכולה אין להשאיר את הפסולת במקום. אנו מזכירים כי פינת המיחזור מצולמת
   
   
פינוי גזם

אנו מזכירים לתושבים שמועד פינוי הגזם הוא בימי א' בשעות הבוקר. ניתן להוציא גזם מהחצרות החל מיום חמישי בצהריים ועד יום ראשון ב-08:00 בבוקר. פינוי של גזם בכל מועד יתבצע למאצרות הממוקמות ברחוב הפרדס ליד המרפאה, ברחוב השחף ליד המקלט ובסוף רחוב כוכב הים. הוצאה של גזם שלא בהתאם לכללים, תגרור קנסות. 
   
   
אירועי המרכז הקהילתי - חוף חפר
אירועי המרכז הקהילתי האזורי
דרושים
 
מזכירות  טל - 09-8663045 | צור קשר |  כל הזכויות שמורות למכמורת